innotalks

معرفی اپلیکیشن‌های کاربردی برای اینستاگرام

۷۴۶ بازدیدمنتشر شده در ۰۸ تیر ۱۴۰۰

در سال‌های اخیر افراد بسیار کمی هستند که از اینستاگرام استفاده نکنند و احتمالاً شما می‌دانید که در این فضا، محتوا اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر کاربر حرفه‌ای اینستاگرام یا بازاریاب حوزه دیجیتال هستید، باید بدانید که اپلیکیشن‌های کاربردی دیگر هم وجود دارند که می‌توانند محتوای شما را بسیار جذاب‌تر کنند. در این جا قصد داریم بعضی از این اپلیکیشن‌های کاربردی اینستاگرام را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن بتوانید محتوای جذاب‌تری تولید کنید.

اپلیکیشن VSCO این نرم افزار از بهترین نرم افزاری هایی است که برای عکاسی در اختیار دارندگان دستگاه های موبایل با سیستم عامل اندروید و آی او اس قرار گرفته است. به کمک این اپلیکیشن کاربردی می‌توانید تصاویر خود را به صورت کاملاً حرفه‌ای ویرایش کنید. این اپلیکیشن رایگان است و شما به 10 افکت حرفه‌ای دسترسی دارید اما برای دسترسی به امکانات حرفه‌ای‌تر نیاز به پرداخت هزینه ماهانه دارید.

اپلیکیشن Snapseed یکی دیگر از اپلیکیشن‌های بسیار حرفه‌ای در زمینه ویرایش عکس که توسط گوگل طراحی شده، Snapseed است.
به کمک این اپلیکیشن می‌توانید تمام جزئیات عکس خود نظیر رنگ، افکت‌های مختلف و... را ویرایش کنید.
بسیاری از عکاسان از این اپلیکیشن کمک می‌گیرند تا بدون نیاز به کامپیوتر شخصی خود، بتوانند تصاویر جذابی تولید کنند. اگر عکسی دارید که حس می‌کنید عنصر مزاحمی در آن وجود دارد، این اپلیکیشن را امتحان کنید چون این این اپلیکیشن در زمینۀ حذف عناصر اضافی بسیار قوی عمل می‌کند.

نرم افزار Inshot اگر به دنبال یک اپلیکیشن کاربردی اینستاگرام هستید تا تصاویر و ویدئوهای خود را جذاب‌تر کنید، این اپلیکیشن بسیار عالی و حرفه‌ای است. به کمک این اپلیکیشن می‌توانید سایز تصاویر خود را بر اساس اندازه اینستاگرام تنظیم کنید و از آن جالب‌تر این است که می‌توانید افکت‌های بسیار عالی روی تصاویر یا ویدئوهای خود قرار دهید. در واقع این اپلیکیشن، قابلیت‌های مختلف برای ویرایش عکس، ویدئو، قرار دادن صدا بر روی آن و ده‌ها ویژگی‌ دیگر را که برای داشتن آن‌ها باید اپلیکیشن‌های مختلفی نصب کنید را هم‌ زمان دارد. اگر نیاز به تغییر سرعت ویدئوهای خود دارید، باز هم این اپلیکیشن کار شما را راه می‌اندازد.