۶

به زندگی وارن بافت خوش آمدید.

این مستند تماشایی، دربارۀ یک کارآفرین، بازرگان، سرمایه‌گذار و نیکوکار آمریکایی به نام وارن بافت(Warren buffett) است که به عنوان موفق ترین سرمایه گذار قرن بیستم شناخته می‌شود.

این مستند تماشایی، دربارۀ یک کارآفرین، بازرگان، سرمایه‌گذار و نیکوکار آمریکایی به نام وارن بافت(Warren buffett) است که به عنوان موفق ترین سرمایه گذار قرن بیستم شناخته می‌شود. او با دارایی خالص بیش از ۶۰ میلیارد دلار، به یکی از ثروتمندترین و معتبرترین مردان جهان تبدیل شد.

در این مستند سعی بر آن است که به حقایقی در مورد زندگی وارن بافت بپردازند. پس اگر به دنبال اصول و یا راز و رمز پیشرفت در کسب و کار هستید تماشای این مستند را از دست ندهید.

فیلم به زندگی وارن بافت خوش آمدید (Becoming Warren Buffett) مستندی محصول سال ۲۰۱۷ کشور آمریکا به کارگردانی پیتر دبلیو کانهارد است که توسط کمپانی Kunhardt Films منتشر شد. نویسندگی این مستند را نیز کریس چانگ برعهده داشته است و بازیگرانی چون: سوزان بافت، وارن بافت، بیل گیتس، آیدن لینکوف، جاستین ون وورهیس و غیره در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. این مستند در ۹۰ دقیقه اولین بار در تاریخ ۳۰ ژانویه ۲۰۱۷ توسط شبکه HBO در آمریکا منتشر شد و توانست نظر مثبت منتقدین را به خود جلب کند.

لینک کوتاه: